Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Pracownik Fizyczny

People on Demand B.V.
Holandia, Noord Brabant
praca stacjonarna
6312 dni temu

Ogłoszenie numer: 29419, z dnia 2007-05-23

Firma People on Demand B.V. jest agencją pracy czasowej o silnej pozycji na rynku holenderskim, działającą już od 7 lat i posiadającą rozbudowaną bazę klientów.

Miejsce pracy: Holandia, Noord Brabant

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników fizycznych do prac produkcyjnych, montażowych, porządkowych jak również wykwalifikowanych pracowników w zawodach : spawacz, dekarz, rzeźnik, operator wózków widłowych, kierowca CE, frezer, elektryk, elektronik, hydraulik, monter instalacji gazowych, stolarz, murarz, malarz, mechanik samochodowy z doświadczeniem.

Wymagania

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres. Wymagamy doświadczenia w wyżej wymienionych zawodach, zaangażowania w pracy, dobrego stanu zdrowia i gotowości do wyjazdu w przeciągu 2/3 tygodni. Preferujemy osoby ze znajomością języków obcych.

Oferujemy

Zapewniamy stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, długoterminowe kontrakty, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie blisko miejsca pracy, dowóz do pracy, szkolenia, zawsze polskiego opiekuna do pomocy.