Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Pracownik Drukarni Wielka Brytania

Prowork
Wielka Brytania, Rejon Cambridge
praca stacjonarna
6775 dni temu

Ogłoszenie numer: 17652, z dnia 2006-01-27

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Rejon Cambridge

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Drukarnia / rejon Cambridge. Obowiązki: praca zmianowa (6.00-13.30 / 13.30-9.00) przy obsłudze maszyn drukarskich.

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w pracy jako operator maszyn drukarskich, komunikatywny angielski.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała, pełny etat (37,5 godz/tydz.); kontrakt roczny. Płatny urlop: 26 dni rocznie. Wynagrodzenie: 14,000 funtów rocznie + premia do 20% Zamieszkanie: gwarantowane przez pracodawcę / płatne ok. 50 funtów/tydzień. Rozpoczęcie pracy: pierwsza połowa lutego.