Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Pracownik Drugiej Linii Wsparcia Technicznego

Work Express Sp.zo.o.
Polska
praca stacjonarna
6026 dni temu

Ogłoszenie numer: 42118, z dnia 2008-03-28

Dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 079/03/08/PDL

Opis stanowiska

- identyfikacja awarii, wykonywanie diagnozy oraz sugerowanie rozwiązań - przygotowywanie i analizowanie raportów dotyczących realizowanych zadań - kontakt z pierwszą linią wsparcia technicznego oraz poszczególnymi działami firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - doświadczenie w czytaniu i interpretacji kodu - doświadczenie w html, xml, css, perl i javascript - bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie i w piśmie

Oferujemy

- półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia do 2 lat - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - bardzo dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach pracy