Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia
Pracownik Budowlany / Brygadzista

TMR Plastics Sp. z o.o.
Belgia
praca stacjonarna
4131 dni temu

Ogłoszenie numer: 267163, z dnia 2013-04-05

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

Wykonywanie prac budowlanych (roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe budowlane
  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, np. malowanie elewacji budynków i wnętrz mieszkalnych, układanie glazury, robienie zaprawy, szpachlowanie, murowanie, tynkowanie
  • Sumienność i brak nałogów

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego – przy stanowisku brygadzisty jest to wymóg konieczny
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Minimum 2 lata praktyki w zawodzie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych mile widziana,
  • Udokumentowany staż pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość stałej pracy
  • Pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania