Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Luksemburg
Pracownik biurowy - LOGISTYK

FERTILUX S.A.
Luksemburg
praca stacjonarna
5301 dni temu

Ogłoszenie numer: 95631, z dnia 2010-04-15

Firma bedąca 10 lat na rynku, wciąż rozwijająca się, posiadająca własny transport ciężki (na chwile obecną 20 aut) z siedzibą w Luksemburgu.

Miejsce pracy: Luksemburg

Opis stanowiska

  • Projektowanie transakcji transportowych (od pomysłu przez domknięcie finansowe do planu operacyjnego);
  • Pozyskiwanie nowych Klientów transportowych z Polski, Francji, Niemiec, krajów Beneluxu;
  • Obsługa Klientów zagranicznych oraz opieka nad relacjami z Klientami;
  • Monitoring płatności i windykacja należności;
  • Nadzór nad Podwykonawcami/Przewoźnikami;
  • Nadzór nad urządzeniami zdalnego zarządzania pracą Kierowców i pojazdów (GPS/telematyka);
  • Bieżąca realizacja zleceń transportowych;
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej;

Wymagania

  • Wykształcenie (min średnie), preferowane wyższe;
  • Doświadczenie na stanowisku dyspozytora lub spedytora w firmie transportowej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową;
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomość obsługi komputera;
  • Samodzielność i dyspozycyjność
  • Zdolności organizacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju w dobrze prosperującej firmie transportowej