Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Praca dla opiekunów/opiekunek

Prime Business Sources,PrimeBS
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6957 dni temu

Ogłoszenie numer: 12633, z dnia 2005-07-10

Prime Business Sources- PrimeBS Licencjonowana agencja pośrednictwa pracy(Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 1307/1b) z Krakowa. W procesie rekrutacji nie pobieramy opłat. Posiadamy szeroką gamę ofert pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Agencja Pracy PrimeBS poszukuje Opiekunów/Opiekunek,oraz Pielęgniarek do pracy za granicą w Wielkiej Brytanii. Do obowiazków kandydata/ki należeć będzie w zależności od oferty szeroko rozumana opieka medyczna osób chorych,starszych lub też niepełnosprawnych. W jej sklad będzie wchodzić fizyczna pomoc pacjentowi w codziennych czynaosciach takich jak utrzymanie higieny,pomoc przy ubieraniu,jedzeniu (przygotowywanie i podawanie posilków),ale rownież opieka psychiczna czyli rozmowa z pacjentem,okazywanie empatii," podtrzymywanie na duchu",itp.

Wymagania

-doświadczenie zawodowe -niekaralność -dobra znajomość języka ang. -wykształcenie min. średnie -mile widziane wykształcenie kierunkowe -referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy

-pracę od zaraz -legalny,pewny kontrakt minimum 1 rok -bardzo dobre warunki zatrudnienia u sprawdzonych pracodawców -profesjonalny serwis,za który nie pobieramy opłat