Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Praca dla lakiernika z językiem niemieckim w okolicach Belina

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Berlin
praca stacjonarna
3291 dni temu

KSPersonal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem wprowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru AgencjiZatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi isprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami,poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Naszprofesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocąznalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Miejsce pracy: Niemcy / Berlin

ZADANIA:

  • przygotowanie do lakierowania,
  • lakierowanie/malowanie używanych części,
  • liczy się staranność i precyzja,

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata stażu na stanowisku lakiernik samochodowy,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jaki zespołowej,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • mile widziane auto do dyspozycji,

OFERTA:

  • 11,50€ brutto/h + 44€ diety za dzień przepracowany,
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt pokrywa pracownik z diety,
  • możliwość podjęcia pracy blisko Polski,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).