Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Stany Zjednoczone
Praca/au Pair Usa. Bezpłatny Przelot.

Prowork
Stany Zjednoczone
praca stacjonarna
6690 dni temu

Ogłoszenie numer: 18915, z dnia 2006-03-23

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Stany Zjednoczone

Opis stanowiska

Współpracujemy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair. Oferujemy rodziny z dużych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, m.in. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago.

Wymagania

wiek 18– 27 lat komunikatywny angielski chęć opiekowania się dziećmi prawo jazdy Obowiązki: - pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy - zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godz/tyg. - babysitting nie więcej niż 3 wieczory tygodniowo - nauka na kursach językowych bądź innych

Oferujemy

Goszcząca rodzina z USA zapewnia dla Au Pair: - 12 miesięczny pobyt w amerykańskiej rodzinie na podstawie wizy J-1 z możliwością przedłużenia pobytu o kolejne 12 miesięcy - bezpłatny przelot w obie strony na trasie Warszawa- Nowy Jork -Warszawa, oraz koszt biletu z Nowego Jorku do miejsca zamieszkania goszczącej rodziny - 4 - dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie) - własny pokój i całodzienne wyżywienie - kieszonkowe w wysokości 560 USD miesięcznie (Au Pair Elite - 800 USD miesięcznie) - jednorazowe stypendium 500 USD od zapraszającej rodziny pokrywające większość kosztów nauki - ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej - 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA) - możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie - pomoc i opiekę partnerskiego biura - opiekę lokalnego opiekuna z ramienia organizacji amerykańskiej, który gwarantuje bezpośrednią opiekę, pomoc w doborze szkoły i spotkaniach z innymi Au Pair przebywającymi w danym rejonie UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do 15 kwietnia i wyjedzie do końca września 2006 koszt programu wynosi 525 zł. Koszty: -Depozyt w wysokości 200 USD ( Au Pair po pomyślnym ukończeniu kontraktu otrzymuje całkowity zwrot poniesionej opłaty). -Opłata za wizę 100 USD Okres oczekiwania na rodzinę: ok. 6- 10 tygodni Procedura wizowa: biuro zapewnia pomoc w przygotowaniu dokumentów wizowych