Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Posadzkarz Belgia
Posadzkarz / Płytkarz

Alkon BVBA
Belgia, Roeselare
praca stacjonarna
3932 dni temu

Ogłoszenie numer: 321157, z dnia 2013-10-10

Alkon BVBA

Alkon BVBA zajmuje sie kladzeniem podlog drewnianych. Ze wzgledu na poszerzenie gammy uslug na podlogi ceramiczne i terakote, poszukujemy partnerow do wspolpracy na terenie Belgii. Zapewniamy prace na 160 dni rocznie dla kazdego podwykonawcy. Stawiamy na profesjonalizm i solidnosc wykonania. Praca w mlodym dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Belgia, Roeselare

Opis stanowiska

  • Układanie płytek ceramicznych, glazury i terakoty.

Wymagania

  • 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • działalność na własny rachunek na terenie Polski
  • własny pojazd "bus" samochód roboczy
  • Europejski nr NIP PL
  • własne narzędzia

Oferujemy

  • Pracę na terenie Belgii 160 dni w roku na umowę podwykonawstwa.
  • Wynagrodzenie od 3000.00 do 6000.00 euro miesiecznie, płatne za m².
  • Koszty na własny rachunek: utrzymanie, dojazd na miejsce budowy, drobne materiały pomocnicze.

Wynagrodzenie

Od 12000 do 30000 PLN