Pomocnik ogrodnika

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kraków
praca stacjonarna
8 dni temu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5896
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie podstawowych prac ogrodniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ogrodnik terenów zieleni
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Iwona Cieślik
cieslik@gupkrakow.pl
126868161

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie