Od początku naszego istnienia, w Sodexo mamy konkretną wizję działalności – to ona wytycza kierunek, w którym zmierzamy. Przyjęta przez nas perspektywa stoi u podstaw wszystkiego, co robimy.

Wierzymy, że konkretne działania i codzienne wysiłki prowadzą do realnej poprawy życia ludzi, lokalnych społeczności i funkcjonowania naszej planety. Właśnie dlatego naszym celem jest czynienie życia lepszym dla wszystkich.

Aktualne oferty pracy

  • Manager Restauracji Pracowniczej

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Skawina    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Codzienne nadzorowanie działalności restauracji, Koordynacja pracy zespołu kuchni i sali (20 osób) Monitorowanie jakości serwowanych potraw oraz usług świadczonych przez personel. Rekrutacja, szkolenie i rozwój pracowników. Planowanie grafiku pracy oraz zarządzanie czasem...

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Ameryka (pow. olsztyński, gm. Olsztynek), Restauracja Pracownicza w Centrum Logistycznym Zalando    praca stacjonarna
    menedżer / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska Organizacja pracy personelu, tworzenie grafików, Zarządzanie budżetem, Przygotowywanie i obsługa eventów, Przygotowanie zestawień i raportów, Przestrzeganie zasad higieny, BHP oraz standardów Sodexo, Rekrutacja, Prowadzenie szkoleń dla pracowników, Utrzymywanie dobrych...
  • Szef Kuchni w Restauracji Pracowniczej

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska Organizacja pracy podległemu zespołowi, Planowanie menu, dbanie o poziom kosztów żywności; Przygotowywanie posiłków na podstawie receptur, Dbanie o wygląd i smak dań; Wdrażanie nowych pracowników w obowiązki, Udział w inwentaryzacji;
  • Sodexo Polska Spółka z o. o.
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  część etatu   38 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres prac: przyklejanie listew przypodłogowych; dokręcenie zawiasów w szafkach; wymienienie desek klozetowych; zawieszenie obrazów na ścianie; naprawa krzeseł biurowych; pomalowanie ścian; wymiana wykładziny podłogowej; wymiana oświetlenia w pomieszczeniach; Wymagania: doświadczenie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

Sodexo Polska Spółka z o. o.

ul. Jutrzenki 137

02-231 Warszawa