Najnowsze oferty pracy

  • Gosposia / Pomoc domowa

    Poltys Sp. z o.o.   Warszawa, Ursynów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 7 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Gotowanie, przygotowywanie posiłków zgodnie z preferencjami i wymaganiami domowników; Robienie zakupów; Zarządzanie zapasami żywności i artykułów gospodarstwa domowego; Pranie i prasowanie; Sprzątanie; Pomoc w codziennych obowiązkach domowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc domowa

COVEBO WORK OFFICE
Belgia, Bredene
praca stacjonarna
3349 dni temu

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Bredene

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku, będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac domowych u prywatnych klientów. Do obowiązków należeć będzie m.in. dbanie o czystość w mieszkaniu, robienie zakupów itp.

Praca możliwa do podjęcia od zaraz.

Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca bezproblemowe komunikowanie się (warunek konieczny)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • efektywność w pracy
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
Oferujemy:
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
  • pracę na dłuższy okres
  • opiekę polskiego koordynatora
  • stawkę 6,7 euro netto/h
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)