Najnowsze oferty pracy

  • Glazurnik

    Chiara Investment Sp.zo.o.   Warszawa
    pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    układanie płytek w łazienkach - od stanu deweloperskiego;
  • Glazurnik / Szpachlarz / Malarz

    Chiara Investment Sp.zo.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    układanie płytek ściennych; układanie płytek podłogowych; szpachlowanie, malowanie; roboty wykończeniowe;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Glazurnik Niemcy
Płytkarz / Glazurnik

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
Niemcy, Poczdam
praca stacjonarna
2514 dni temu

MONDI Polska wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swoich Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poczdam
Opis stanowiska:
  • Kucie starych płytek,
  • Przygotowywanie powierzchni pod płytki,
  • Układanie płytek w obiektach mieszkalnych,
  • Fugowanie,
  • Praca najczęściej odbywa się w zespołach.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego,
  • Praktycznych umiejętności kładzenia płytek poparte doświadczeniem,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Chęci do pracy,
  • Firma ceni sobie dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy,
  • Posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności na miejscu.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Oferujemy atrakcyjną stawkę 11,51 euro brutto/h oraz dietę 35 euro netto/dzień,
  • Dogodną lokalizację,
  • Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu,
  • Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich,
  • Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem.