Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Glazurnik Niemcy
Płytkarz / Glazurnik / Kafelkarz

Saremog GmbH
Niemcy, Bielefeld
praca stacjonarna
rekrutacja online
1138 dni temu

Ogłoszenie numer: 4743525, z dnia 2021-06-04

Firma Saremog GmbH zajmuje się remontami domów jednorodzinnych, ocieplenia zewnętrzne i wewnętrzne, wymiana okien i prace malarskie (tapetowanie, sucha zabudowa, gładzie).

www.saremog.de

Miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld

Opis stanowiska

  • sprawdzenie i przygotowanie podłoża
  • gruntowanie i hydroizolacja
  • planowanie rozłożenia glazury
  • układanie glazury (płytki ceramiczne, gres, kamień naturalny, mozaika) na podłogach, ścianach i schodach
  • montaż mat izolacyjnych i in.
  • fugowanie i silikonowanie
  • wylewki samopoziomujące
  • kładzenie laminatów, parkietów, vinylu

Wymagania

Oczekujemy ukończonej szkoły budowlanej, minimum 4 lat doświadczenia w zawodzie, motywacji do pracy kultury osobistej, dodatkowym atutem będzie: umiejętność czytania planów, ew znajomość innych prac budowlanych, prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • zakwaterowanie
  • odzież roboczą
  • wyjazdy do Polski co 4 tygodnie na 7 dni
  • wynagrodzenie zależne od poziomu kwalifikacji 15,00 €/h - Podwykonawcy 24,00 €/h

Wynagrodzenie

Od 6000 do 10000 PLN