Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Platinum Coordinator (Eastern Europe)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6247 dni temu

Ogłoszenie numer: 30815, z dnia 2007-06-19

Castrol Lubricants poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2619-07

Opis stanowiska

- Platinum to system wspomagania sprzedaży, który w tym roku ma zostać wprowadzony w Europie Wschodniej- zadaniem pracownika jest wdrożenie tego systemu w krajach Europy Wschodniej, współpraca z lokalnymi działami IT, a następnie utrzymanie systemu i wsparcie techniczne użytkowników, wykonywanie raportów, transfer danych etc.

Wymagania

- student ostatnich lat (kierunki związane z IT, systemami wspomagającymi zarządzanie przedsiębiorstwem, ekonomią z informatyką etc.)- znajomość Lotus Notes, baz danych, mile widziana znajomość systemów SAP i SUN- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (umożliwiająca najpierw odbycie szkolenia (pozyskanie wiedzy), a następnie prowadzenie projektu w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech – szkolenie i wsparcie użytkowników po angielsku)- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne- umiejętność pracy w zespole i jednocześnie duża samodzielność- dyspozycyjność (konieczność podróży: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry)- umiejętność szybkiej nauki (pozyskanie wiedzy dotyczącej struktury biznesowej działu)