Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Planista Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6667 dni temu

Ogłoszenie numer: 19667, z dnia 2006-04-25

Klient BDI. Międzynarodowa korporacja wytwarzająca zaawansowane technologie w systemach bezpieczeństwa.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1676-06

Opis stanowiska

- udział w procesie planowania jakości podczas zatwierdzania wyrobów- przygotowywanie dokumentacji PPAP oraz przedstawienie podczas auditów dokumentacji APQP- zarządzanie zagadnieniami związanymi z klientem w fazie produkcji seryjnej w obrębie jakości dostarczanych wyrobów (reklamacje/działania korygujące/próby lub testy)- podejmowanie i koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych- analiza, przegląd wyrobów wymagań jakościowych klienta- kontakt z klientem w zakresie jakości wyrobu- koordynacja wszystkich działań związanych z jakościowym zatwierdzeniem wyrobu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością - dobra orientacja w zakresie zarządzania dokumentacją systemową- znajomość zagadnień związanych z APQP, FMEA, PPAP- doświadczenie w pracy w firmie motoryzacyjnej, najlepiej w środowisku międzynarodowym- biegła znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat.B- pożądane cechy osobowościowe: innowacyjność w rozwiązywaniu problemów, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy

- rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej