Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Pielęgniarki/Pielęgniarzy

Redwood Resources (Group) Ltd
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5642 dni temu

Ogłoszenie numer: 60309, z dnia 2009-03-05

Redwood Resources (Group) Ltd przedstawiciel renomowanych domów opieki i domów spokojnej starości na terenie Wielkiej Brytanii specjalizujący się  w rekrutacji personelu medycznego zatrudni

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

  • zapewnienie wysokiego standardu  opieki oraz odpowiedniej atmosfery dla fizycznych, psychicznych oraz duchowych potrzeb rezydentów
  • utrzymywanie bezpośrednich  kontaktów z rezydentami demonstrując wysoki poziom wiedzy zgodnej z normami NMC
  • administracja lekami
  • współpraca z zespołem oraz przełożonymi  w zakresie zapewnienia indywidualnych planów opieki
  • postępowanie zgodne z wewnętrznym  regulaminem, procedurami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • uczestniczenie w zaplanowanych wewnętrznych  szkoleniach i kursach
  • prezentowanie właściwego morale, promowanie dobrego imienia firmy oraz utrzymywanie wzorowej atmosfery pracy i komunikacji ze współpracownikami

Wymagania

  • rejestracja w Angielskiej Izbie Pielęgniarek - NMC (nr PIN)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako pielęgniarka w Polsce lub UK
  • empatia oraz wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i dojrzałość
  • gotowość do rozpoczęcia  pracy w ciągu miesiąca

Oferujemy

  • Interesująca pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • Zarobki od£10 -£14/h w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i zakresu obowiązków
  • Legalna prace oraz umowę podpisywana bezpośrednio z brytyjskim pracodawca
  • Doskonale warunki pracy
  • Opiekę konsultanta oraz pomoc w załatwieniu spraw związanych z praca, zakwaterowaniem, pobytem w UK