Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pielęgniarka Niemcy
Pielęgniarka/ Pielęgniarz

RÜBSAM CuraVita GmbH & Co. KG
Niemcy
praca stacjonarna
2835 dni temu

RÜBSAM CuraVita to firma córka niemieckiej firmy RÜBSAM Fachkräfte, działającej na niemieckim rynku pracy od 25 lat. Od ubiegłego roku należymy również do Grupy R+S, największej firmy elektrycznej w Niemczech.

Ze względu na ciągły rozwój naszego przedsiębiorstwa oraz duże zapotrzebowanie klientów poszerzamy naszą działalność o obszar opieki zdrowotnej i medycyny.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatki na stanowisko pracy:

Nr ref.: Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Obowiązki:
  • opieka nad pacjentami ambulatoryjnymi, w sędziwym wieku, opieka psychospołeczna
  • asysta przy zabiegach
  • zmiana opatrunków, pobieranie krwi, podawanie lekarstw
  • praca w profesjonalnym teamie
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – poziom B1/B2
  • wykształcenie pielęgniarskie –studia licencjackie/ szkoła pielęgniarska
  • doświadczenie zawodowe ( dajemy szanse również osobom, które dopiero
  • zaczynają prace zawodową)
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do przesiedlenia na teren Niemiec
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • punktualne, zgodne z umiejętnościami wynagrodzenie
  • diety za przepracowany dzień i rozliczenie kosztów przejazdów
  • zajmujemy się formalnościami dotyczącymi nostryfikacji dyplomu
  • oferujemy pomoc przy znalezieniu mieszkania
  • dokształcanie fachowe
  • płatny urlop
  • premie roczne