Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Pielęgniarka / Opiekunka osoby starszej

Personal Development
Niemcy, dowolne
praca stacjonarna
5021 dni temu

Ogłoszenie numer: 129307, z dnia 2011-01-19

Firma Personal Development specjalizuje się w rekrutacji personelu opiekuńczo-medycznego. Współpracujemy z poważnymi instytucjami państwowymi z Niemiec , firmami oraz osobami prywatnymi.

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej rodziny osoby na stanowisko opiekunki.

Miejsce pracy: Niemcy, dowolne

Opis stanowiska

Do obowiązków wykonywanych na tym stanowisku należy głównie:

  • prowadzenie domu
  • pomoc przy robieniu zakupów
  • pomoc przy higienie osobistej

OFERTA SPECJALNA dla osób nieznających jezyka niemieckiego !!! !!! !!!

Program kursu to 3-4 miesiące intensywnej nauki, która odbywa się w grupach 8-10 osobowych. Na kursie uczestniczki zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami gramatycznymi oraz słownictwem potrzebnym do swobodnego funkcjonowania w codziennym życiu w Niemczech, jak również zgłębiają wiedzę z zakresu konwersacji i zagadnień związanych z pracą opiekunki / pielęgniarki.

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA!!
Dla osób, które zapiszą się na kurs jeszcze w grudniu podręcznik do nauki języka niemieckiego GRATIS + 100 zł rabatu.

TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU:
- styczeń 2011

Szczegóły zatrudnienia:

  • zarobki: 800,00 - 1000 Euro ( netto)/m-c
  • zakwaterowanie: zapewniony własny pokój 1-osobowy
  • wyżywienie: zapewnione
  • transport: autokarowy, na koszt pracodawcy
  • umowa: umowa o pracę, na okres od 3 – 12 miesięcy
  • ubezpieczenie ZUS + dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Misją naszej szkoły jest zapewnienie wszystkim słuchaczom odpowiednich warunków i atmosfery sprzyjającej efektywnej i przyjemnej nauce.Naszą ambicją jest, aby słuchacze naszej szkoły odczuwali wyraźny postęp językowy oraz potrafili wykorzystać nabytą wiedzę w przyszłej pracy.

Kurs językowy obejmuje 120 godzin zajęć i jest zakończony egzaminem.

Wymagania

  • komunikatywna, lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • dyspozycyjna od 01.12.2010
  • nie jest wymagane prawo jazdy

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • opłacone składki ZUS, podatki
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • wynagrodzenie za urlop po powrocie do kraju
  • zorganizowany i opłacony przejazd z/do Niemiec
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • opieka koordynatorów na miejscu

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN