Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Pielęgniarka Holandia
Pielęgniarka dyplomowana

Uitzendgroep WERK! B.V.
Holandia, Ommeren
praca stacjonarna
4310 dni temu

Ogłoszenie numer: 239983, z dnia 2012-10-26

Kochasz wyzwania i przygodę?

Przyjedź pracować jako pielęgniarka w domach opieki, jako pielęgniarka środowiskowa lub paliatywna.

Miejsce pracy: Holandia, Ommeren

Opis stanowiska

Praca jest zmienna i nigdy taka sama.

Razem z innymi pracownikami jesteś odpowiedzialny/a za:

  • opiekę i pielęgnację mieszkańców domów opieki oraz/ lub podopiecznych,
  • koordynowanie i planowanie opieki,
  • wykonywanie czynności pielęgniarskich,
  • wydawanie poleceń i instrukcji.

Przebieg rekrutacji:

  • tydzień 1 do 7 kurs języka holenderskiego część 1 w Polsce (kieszonkowe € 125 tyg.)
  • tydzień 8 do 13 kurs języka ciąg dalszy połączony ze stażem w Holandii (kieszonkowe € 125 tyg., wyżywienie oraz mieszkanie),
  • od 4 do 6 miesiąca praca z osobą prowadzącą w danej placówce i kurs języka część 2,
  • od 7 miesiąca samodzielna praca w danej placówce.

Wymagania

  • dyplom licencjata pielęgniarstwa (minimum),
  • dyplom ukończenia kursu języka holenderskiego (gwarantujemy kurs za darmo),
  • entuzjazm, motywacja i dyspozycyjność,
  • samodzielność w pracy, takt oraz uczynność.

Oferujemy

  • 36-cio godzinny tydzień pracy,
  • 8% dodatku wakacyjnego ( pod grusza ) na koniec roku 5,5 % dodatku,
  • kurs języka holenderskiego,
  • dobre i tanie warunki mieszkaniowe,
  • interesującą pracę w dynamicznym zespole.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 10000 PLN