Najnowsze oferty pracy

  • Konstruktor - Technolog

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe, projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania), tworzenie dokumentacji technicznej, wdrażanie zaprojektowanych procesów, opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach doskonalenia...
Zobacz więcej ofert pracy

Piaskarz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
3307 dni temu

Ogłoszenie numer: 730162, z dnia 2015-06-29

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego klienta niemieckiego koncernu produkującego samochody poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Piaskarz

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Nr Ref.: 203445_003

Opis stanowiska

- Obsługa urządzeń do piaskowania,
- Kontrola i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych,
- Piaskowanie elementów,
- Kontrola jakości elementów.

Wymagania

- Wykształcenie w branży metalowej (szlifierz, tokarz, obróbka metalu),
- Doświadczenie w pracy jako piaskarz,
- Znajomość komunikatywna języka niemieckiego.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej niemieckiej firmie,
- Niemiecka umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.