Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Personel sprzątający

PCH Workforce sp. z o.o.
Holandia
praca stacjonarna
6165 dni temu

Ogłoszenie numer: 33121, z dnia 2007-08-31

PCH Workforce Sp. z o. o. jest agencją pośrednictwa pracy za granicą. Reprezentujemy pracodawców holenderskich oraz belgijskich prowadzących działalność gospodarczą o różnym charakterze.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Sprzątanie biur, dużych powierzchni handlowych, kin i teatrów.

Wymagania

Gotowość do podjęcia pracy za granicą Znajomość jezyka obcego w stopniu komunikatywnym (angielski, niemiecki lub holenderski) Mile widziane doświadczenie w firmie o podobnym charakterze

Oferujemy

W pełni legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo Transport Zakwaterowanie Pomoc w załatwieniu formalności na terenie Holandii