Zobacz więcej ofert pracy

Pedagog/Wychowawca

German-Polish Job Center Sp.j.
Niemcy, Stuttgart
praca stacjonarna
3118 dni temu

Ogłoszenie numer: 954306, z dnia 2016-02-01

GERMAN-POLISHJOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Nr Ref.: 04/WYCHCD/DE/16

Opis stanowiska

  • Wykształcenie pedagogiczne (ukończony I lub II stopień pedagogiki: przedszkolnej, wczesnoszkolnej, opiekuńczej, wychowawczej, specjalnej, ogólnej, oligofrenopedagogiki; resocjalizacji, logopedii, germanistyki z ukończonym fakultetem pedagogicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2C1)
  • Tłumaczenie przysięgłe dyplomu
  • Otwartość na inne kultury i religie
  • Umiejętność pracy z ludźmi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie

Wymagania

  • Wykształcenie pedagogiczne (ukończony I lub II stopień pedagogiki: przedszkolnej, wczesnoszkolnej, opiekuńczej, wychowawczej, specjalnej, ogólnej, oligofrenopedagogiki; resocjalizacji, logopedii, germanistyki z ukończonym fakultetem pedagogicznym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wg stawki 10,98 € brutto/godz. 15,00 € brutto/godz. (stawka zależna od wykształcenia, doświadczenia i znajomości języka) + dieta 4 5 €/ godz.
  • Premia na start – 200 €
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
  • Umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi
  • Możliwość pracy na cały lub pół etatu

Wynagrodzenie

Od 7000 do 10000 PLN