Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Irlandia
PARA DO PROWADZENIA DOMU

Javin Investments sp. z o.o.
Irlandia, ok. 40 min. jazdy od Dublina
praca stacjonarna
4589 dni temu

Ogłoszenie numer: 183001, z dnia 2012-01-23

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia, ok. 40 min. jazdy od Dublina

Opis stanowiska

PANI DO PROWADZENIA DOMU

  • codzienne prowadzenie domu, głównie gotowanie, sprzątanie, zakupy etc
  • przez ok. 10 - 14  dni w miesiącu dorywcza opieka nad 3 dzieci w wieku ok.  5 - 8 - 9 lat  (zawożenie do szkoły, podawanie posiłków, etc)
  • praca w systemie tygodniowym: 1 tydz. 7 dni pracy po 12 h, w drugim tyg. 3 dni wolne

PAN OGRODNIK - ZŁOTA RĄCZKA:

  • bieżące utrzymanie i naprawy w domu i ogrodzie
  • prawo jazdy
  • angielski  - podstawowa komunikacja

Wymagania

  • osoba odpowiedzialna, zaradna, życzliwa i mająca dobry kontakt z dziećmi
  • angielski w stopniu  średnim (swobodna komunikacja)
  • umiejętność gotowania i prowadzenia domu

Oferujemy

  • zamieszkanie "przy rodzinie" w osobnym mieszkaniu 2 pokojowym z łazienką
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szczegóły warunków pracy - do uzgodnienia
  • gotowość do wyjazdu do Irlandii w trybie pilnym i pobyt długookresowy (oczekiwana współpraca kilkuletnia)