Zobacz więcej ofert pracy

Optometrysta

Mackenzie Consulting Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6764 dni temu

Ogłoszenie numer: 17194, z dnia 2006-01-09

Mackenzie Consulting (certyfikat MGiP nr 1287/1b) jest firmą zajmującą się, między innymi, wyszukiwaniem odpowiednich miejsc pracy dla osób z Polski zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wielkiej Brytanii. Od naszych kandydatów nie pobieramy żadnych opłat (pod żadną postacią).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Praca na stanowisku optometrysty w Wielkiej Brytanii.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zawodzie, bardzo szczegółowe CV w języku polskim i angielskim ze zdjęciem paszportowym rejestracja w GOC (General Optical Concil); w przypadku braku pomagamy w jej zdobyciu

Oferujemy

kandydatom, którzy zostaną zaakceptowani przez pracodawcę zapewniamy pokrycie części kosztów rejestracji, atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w relokacji (w tym m.in. pomoc w znalezieniu zakwaterowania w UK), pomoc przy rejestracji w GOC