Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekunowie,Au-Pair,Pielęgniarki

Prime Business Sources
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6988 dni temu

Ogłoszenie numer: 12302, z dnia 2005-06-09

Prime Business Sources- PrimeBS Licencjonowana agencja pośrednictwa pracy(Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 1307/1b) z Krakowa. W procesie rekrutacji nie pobieramy opłat. Posiadamy szeroką gamę ofert pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: OAP/01/PL

Opis stanowiska

Agencja Pracy PrimeBS poszukuje Opiekunów/Opiekunek, Pielęgniarek oraz Pań do opieki nad dziećmi (Au-Pair).

Wymagania

-doświadczenie zawodowe -niekaralność -dobra znajomość języka ang. -wykształcenie min. średnie -mile widziane wykształcenie kierunkowe -referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy

-legalny,pewny kontrakt minimum 1 rok -bardzo dobre warunki zatrudnienia u sprawdzonych pracodawców -profesjonalny serwis,za który nie pobieramy opłat