Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekunki, Pielęgniarki

Prime Business Sources
Wielka Brytania, Anglia
praca stacjonarna
6970 dni temu

Ogłoszenie numer: 12507, z dnia 2005-06-27

PrimeBS licencjonowana agencja pośrednictwa pracy(Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 1307/1b). W procesie rekrutacji nie pobieramy opłat. Posiadamy szeroką gamę ofert pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia

Nr Ref.: 123

Opis stanowiska

Agencja Pracy PrimeBS poszukuje Opiekunek i Pielęgniarek do pracy w Anglii. Do obowiązków kandydata/ki należeć będzie w zależności od oferty szeroko rozumiana opieka medyczna osób chorych, starszych lub też niepełnosprawnych. W jej skład będzie wchodzić fizyczna pomoc pacjentowi w codziennych czynnościach takich jak utrzymanie higieny, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu (przygotowywanie i podawanie posiłków),ale również opieka psychiczna czyli rozmowa z pacjentem, okazywanie empatii," podtrzymywanie na duchu", itp.

Wymagania

Wymagania: doświadczenie zawodowe, niekaralność, dobra znajomość języka ang. wykształcenie min. średnie, mile widziane paramedyczne.

Oferujemy

Oferujemy kontrakt min. 1 rok. bardzo dobre warunki zatrudnienia u sprawdzonych pracodawców, profesjonalny serwis za który nie pobieramy opłat. Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego od 12 tyś funtów w górę za rok.