Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekunki, Pielęgniarki

Prime Business Sources
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6974 dni temu

Ogłoszenie numer: 12463, z dnia 2005-06-22

Prime Business Sources- PrimeBS Licencjonowana agencja pośrednictwa pracy(Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 1307/1b) z Krakowa. W procesie rekrutacji nie pobieramy opłat. Posiadamy szeroką gamę ofert pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Agencja Pracy PrimeBS poszukuje Opiekunów/Opiekunek,oraz Pielęgniarek do pracy za granicą w Wielkiej Brytanii. Do obowiazków kandydata/ki należeć będzie w zależności od oferty szeroko rozumana opieka medyczna osób chorych,starszych lub też niepełnosprawnych.W jej sklad będzie wchodzić fizyczna pomoc pacjentowi w codziennych czynaosciach takich jak utrzymanie higieny,pomoc przy ubieraniu,jedzeniu (przygotowywanie i podawanie posilków),ale rownież opieka psychiczna czyli rozmowa z pacjentem,okazywanie empatii," podtrzymywanie na duchu",itp.

Wymagania

doświadczenie zawodowe-niekaralność-dobra znajomość języka ang.-wykształcenie min. średnie-mile widziane wykształcenie kierunkowe -referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy

pracę od zaraz -legalny,pewny kontrakt minimum 1 rok-bardzo dobre warunki zatrudnienia u sprawdzonych pracodawców-profesjonalny serwis,za który nie pobieramy opłat