Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Opiekunka osoby starszej

Kontarmed Sp.z o.o.
Niemcy, Niemcy Północne
praca stacjonarna
3749 dni temu

Ogłoszenie numer: 433729, z dnia 2014-04-10

Kontarmed Sp.z o.o. to agencja zatrudnia o numerze certyfikatu 10595 z siedzibą w centrum Gdańska. Zajmujemy się wyszukiwaniem miejsc pracy oraz pozyskiwaniem pracowników na terenie Niemiec, jak również jesteśmy agencją pracy tymczasowej. Obecnie poszukujemy opiekunki  osób starszych na terenie Niemiec Północnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mejlowego jak również do biura, które jest czynne od pondz-pt w godzinach 8:00-16:00. Serdecznie zapraszamy.

Miejsce pracy: Niemcy, Niemcy Północne

Opis stanowiska

Ogólny zakres obowiązków:

- prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie drobnych zakupów, przygotowywanie posiłków,

- dbanie o czystość domu,

- pranie, prasowanie,

- inne zajęcia aktywizacyjne, takie jak: spacery, rozmowy, dotrzymywanie towarzystwa zgodnie z oczekiwaniami podopiecznego

Wymagania

- podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie poparte referencjami- może być również rodzina,

- zaświadczenie o niekaralności,

- dobry stan zdrowia, pozwalający na swobodne wykonywanie prostych czynności związanych z gospodarstwem domowym,

Oferujemy

- bezpieczną i legalną praca od zaraz,

- atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie od 800 do nawet 1200 euro netto/miesiąc,

- atrakcyjna okolica pracy- Niemcy Północne,

- zapewniamy dojazd na miejsce- pokrywamy koszty lotu/podróży,

- zapewniamy wyżywienie, zakwaterowanie u podopiecznego,

- zapewniamy prywatne ubezpieczenie od: KL, NNW, OC,

- zapewniamy pomoc merytoryczną oraz organizacyjną jak również wsparcie na miejscu naszego polskojęzycznego konsultanta,

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN