Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Opiekunka osób starszych

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Polska
praca stacjonarna
5973 dni temu

Ogłoszenie numer: 42531, z dnia 2008-04-08

Jesteśmy firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną wie dokładnie, jakie są Twoje oczekiwania względem firmy zajmującej sie pośrednictwem pracy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego i pewnego zatrudnienia na terenie WielkiejBrytanii.Nie pobieramy żadnych opłat.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: Opieka

Opis stanowiska

Praca w domach spokojnej starości, w których sprawuje się opiekę nad jego rezydentami. Do obowiązków wykonywanych na tym stanowisku należy głównie spędzanie czasu z podopiecznymi i troska o ich dobre samopoczucie. Rezydenci wymagają opieki natury fizycznej ( pomoc w ubieraniu się, jedzeniu) jak i psychicznej – pragną kontaktu z drugą osobą, jej wsparcia emocjonalnego, poświęcenia chwili czasu na poczytanie książki czy wspólną rozmowę

Wymagania

• doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą bądz chorą • komunikatywna znajomość języka angielskiego • dyspozycyjność minimum 6 miesięcy

Oferujemy

• 6 miesięczny kontrakt • pracę w Walii, Tenby • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem; • wynagrodzenie 5.70 funta brutto za godzinę pracy, nadgodziny 6.00 funta brutto za godzinę • zapewnione zakwaterowanie płatne przez pracownika 60 funtów/tydzień (zakwaterowanie+ transport z/do pracy) • średnio 40 godzin pracy tygodniowo + duża liczba nadgodzin