Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Opiekunka osób starszych w Niemczech

Biuro Usług Oświatowych Au-Pair Koncepcja
Niemcy, Rózne
praca stacjonarna
6146 dni temu

Ogłoszenie numer: 37979, z dnia 2007-12-21

Nasza firma posiada certyfikaty uprawniające nas do prowadzenia posrednictwa pracy w kraju i za granicą, doradztwa personalnego i zawodowego. Certyfikat Minsiterstwa Gospodarki i Pracy dotyczący pośrednictwa pracy za granicą nr 1926/1b, 1928/1b . Współpracujemy z Urzędami Pracy, szkołami, uczelniami .

Miejsce pracy: Niemcy, Rózne

Opis stanowiska

Opiekunka do osoby starszej w RFN Super oferta dla kobiet w wieku od 25 do 65 lat, Wyjazdy 3- 12 miesięczne. Legalna praca. Nie pobieramy żadnych opłat za zorganizowanie wyjazdu!!!!!!!!

Wymagania

Podstawowa zajomośc języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

Wyzywienie, zakwaterowanie, wynagrodzenie od 800-1100 Euro/miesiąc w zależności od znajomości języka, doświadczeń, wykształcenia Opłacone składki ZUS, ubezpieczenie, zaliczki na podatek, zwrot kosztów dojazdu do rodziny. Staranny i indywidualny dobór ofert. Oopiekę rezydenta zagranicznego. W naszych biurach zatrudnione sa osoby po pobytam zagranicznych, ktoremoga opowiedziec o własnych dośiwadczeniach. Oddzwaniamy do osób zainteresowanych na numery stacjonarne. podaj nam swój numer mailem koncepcja@onet.pl lub sms 0502 344 113 a zadzwonimy do Ciebie.