Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Opiekunka Dziecięca Niemcy
Opiekunka do dzieci/ Pomoc domowa

Agnieszka Reuter
Niemcy, Freigericht
praca stacjonarna
3154 dni temu

Ogłoszenie numer: 986700, z dnia 2016-02-29

Obecnie do prowadzenia domu i opieki nad dziećmi poszukujemy osób, mile widziane małżeństwo do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Freigericht

Opis stanowiska

  • Nasza rodzina składa się z 2 dzieci (12 i 7 lat). Nasz dom stoi w Freigericht - Bernbach niedaleko Frankfurtu nad Menem.
  • Praca polega na opiece nad dziećmi oraz wykonywaniu prac domowych oraz opiece nad domem i ogrodem oraz wykonywaniu prac naprawczych.
  • Poszukujemy osób, mile widziane pary (małżeństwa), które u nas zamieszkają.
  • Praca przewidziana jest na długi okres.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub wyżej
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Prawo jazdy przynajmniej kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności techniczne i manualne (budownictwo, elektryka, umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami budowlanymi)

Oferujemy

  • Obok wynagrodzenia ca. 2300 € miesięcznie zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i samochód do dyspozycji.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN