Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekunka do Dzieci / Opiekunka osób starszych /pielęgniarka Gosposia / AuPair /opiekunka osób chorych- też inne zawody -Anglia, Irlandia

Koncepcja
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5933 dni temu

Ogłoszenie numer: 42960, z dnia 2008-04-18

Koncepcja

Koncepcja jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy i Spraw Socjalnych nr 1926/1b. Współpracujemy z Urzędami Pracy. Oferujemy kompleksową obsługę, pomoc w przypadku problemów i telefon alarmowy dla podopiecznych.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Opieka nad dziećmi w domach prywatnych, opieka nad dziećmi w instytucjach, opieka nad osobami starszymi w domach opieki oraz w domach prywatnych w Anglii, Irlandii i Niemczech.

Wymagania

W zależności od oferty - praca w domu opieki nad dziećmi autystycznymi - doświadczenie i referencje nie są wymagane - praca w domach opieki doświadczenie jest niezbędne Oferty dla osób z komunikatywną znajomością języka lub dobrymi podstawami języka.

Oferujemy

Wynagrodzenie i godziny pracy uzależnione są od danej oferty:
  • praca w domu opieki nad dziećmi autystycznymi - 45-70 godzin pracy w tygodniu -6,19 funta/h brutto
  • domy opieki nad osobami starszymi -5,50-7,70 funta/h
  • pielęgniarki Irlandia - 3500 Euro/mc
  • opiekunki do dzieci w domach prywatnych w Irlandii - 1350 Euro /mc Zakwaterowanie gwarantuje pracodawca nieodpłatnie lub odpłatnie w zależności od danej oferty. Odbiór z lotniska lub dworca. Pomoc w sytuacjach problemowych. Dla każdej osoby indywidualny dobór oferty pracy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.