Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekunka do Dzieci / Opiekunka osób starszych / Pielęgniarka -Anglia, Niemcy i inne kraje UE

Agencja Pracy Koncepcja
Wielka Brytania, Niemcy, inne kraje Unii Europejskiej
praca stacjonarna
5366 dni temu

Ogłoszenie numer: 80099, z dnia 2009-11-06

Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Niemcy, inne kraje Unii Europejskiej

Nr Ref.: PL304.10.2009

Opis stanowiska

    Opieka nad dziećmi/osobami starszymi w domach prywatnych/ pielęgniarki ortopedyczne, opiekunki z wykształceniem pielęgniarskim.

Wymagania

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi lub osobami starszymi,
  • dobre podstawy/komunikatywna znajomość języka obcego w zależności od oferty,
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy,
  • oferta dla pielęgniarek ortopedycznych i opiekunek osób starszych z wykształceniem pielęgniarskim skierowana jest do osób zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w tym słownictwo medyczne.
Oczekujemy również:
  • przyjacielskiego i pogodnego usposobienia,
  • cierpliwości, życzliwości wobec podopiecznych,
  • umiejętności sprawowania podstawowej opieki pielęgnacyjnej, wykonywania prostych prac domowych.

Oferujemy

Wynagrodzenie i godziny pracy uzależnione od danej oferty:
  • Opiekunki osob starszych w Anglii do 250 F tygodniowo,
  • Opiekunki osob starszych w Niemczech od 3.500 zł do 4.000 zł miesięcznie w zależności od poziomu znajomości języka obcego, godzin pracy i doświadczenia,
  • Opiekunki do dzieci w domach prywatnych do 800 funtów/ 800 Euro miesięcznie, w zależności od kraju, ilości godzin, umiejętności językowych, doświadczenia,
  • Pielęgniarki ortopedyczne roczne wynagrodzenie brutto 26.000 do 32.000 Funtów,
  • Opiekunki osób starszych z wykształceniem pielęgniarskim roczne wynagrodzenie brutto 21.000 do 26.000 Funtów,
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w zależności od oferty,
  • Odbiór z lotniska lub dworca,
  • 24h pomoc dla podopiecznych,
  • W przypadku wyjazdów Au-Pair możliwość uczęszczania na kurs językowy, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przedwyjazdowych,
  • Świadczymy pomoc przy wypełnianiu i kompletowaniu potrzebnych dokumentów.
  • Dla każdej osoby indywidualny dobór oferty pracy.