Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekunka do Dzieci / Gosposia / AuPair Anglia,Irlandia

Biuro Usług Oświatowych Au-Pair Koncepcja
Wielka Brytania, Rózne
praca stacjonarna
6441 dni temu

Ogłoszenie numer: 25306, z dnia 2006-12-27

Nasza firma zajmuje sie wyjazdami w ramach Międzynarodowego Programu Au-Pair oraz pośrednictwem pracy za granicą. Działamy od 1994 roku. Posiadamy Upowaznienie Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1928/1b. Współpracujemy z Urzędami Pracy, szkołami, uczelniami .

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Rózne

Opis stanowiska

Opiekunka do dziecka/osoby starszej lub osoba prowadząca dom rodziny w Anglii , Irlandii. Super oferta dla osób chcących uczyć się języka obcego na miejscu.

Wymagania

Podstawowa zajomośc języka obcego doświadczenia w opiece nad dziećmi, ewentualnie w prowadzeniu domu. Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

kurs językowy, wyzywienie, zakwaterowanie, wynagrodzenie aupair - 550-800 funtów lub 400-1600 Euro na msc. ( w przeliczeniu na PLN : 1500-6000 zł na msc) w zależnosci od kraju i godzin pracy Staranny i indywidualny dobór ofert. Dla każdej osoby staramy dobrac się najbardziej pasującą rodzinę. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach a postaramy się je spelnić! Oferujemy 24 h serwis dla naszych podopiecznych , opiekę rezydenta zagranicznego ,do 3 razy zmianę rodziny na miejscu. W naszych biurach zatrudnione sa osoby po pobytam zagranicznych, ktoremoga opowiedziec o własnych dośiwadczeniach. Oddzwaniamy do osób zainteresowanych na numery stacjonarne. podaj nam swój numer mailem lub sms 0502 344 113 a zadzwonimy do Ciebie.