Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja Animator Czasu Wolnego Grecja
Opiekunka dla dzieci, Przedszkolanka, Kids Animator, Grecja i Włochy

Pro-Staff Polska
Grecja, Grecja (wyspy greckie) i Włochy
praca stacjonarna
4622 dni temu

PRO-STAFF to specjalista w zakresie szkoleń animatorów czasu wolnego w turystyce oraz pośrednictwa pracy za granicą. Poszukujemy osób chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Za naszą pracę w 2010 roku zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą Recruit Rank AWARD.

Pro-Staff to również specjalista w zakresie szkoleń animatorów czasu wolnego w turystyce. Najbliższe szkolenia odbędą się:

10-11.12.2011 w Krakowie

21-22.01.2012 we Wrocławiu

04-05.02.2012 w Warszawie

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres szkolenia@prostaff.pl z dopiskiem "Szkolenie + nazwa miasta".

UWAGA: SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ Z GRECJI I WŁOCH

14.01.2012 WE WROCŁAWIU

Zapraszamy kandydatów z doświadczenie w pracy z dziećmi, kids animatorów oraz kandydatów po szkoleniu animatorów do nadsyłania zgłoszeń na casting na adres rekrutacja@prostaff.pl

Miejsce pracy: Grecja (wyspy greckie) i Włochy

Nr Ref.: OPIEKUNKA

Zadania:
  • dzienne zajęcia animacyjne dla dzieci w mini clubie (hotelowym przedszkolu) – organizowanie gier i zabaw
  • prowadzenie i udział w zajęciach tanecznych i sportowych dla dzieci
  • udział w przedstawieniach teatralnych i tanecznych
  • wieczorne zajęcia animacyjne
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub innych języków obcych
  • poprzednie doświadczenie w pracy z dziećmi
  • ukończony kurs animatora czasu wolnego
  • wiek od 18 do 32 lat
  • dyspozycyjność na min. 3 miesiące
  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Zarobki: od 400 do 850 Euro netto miesięcznie w zależności od poprzedniego doświadczenia
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.
  • Kontrakty: krótko i długoterminowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)