Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekun Osoby Starszej/oferta Dla 2 Osob

Prowork
Wielka Brytania, Rejon Manchester
praca stacjonarna
6707 dni temu

Ogłoszenie numer: 18483, z dnia 2006-03-06

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Rejon Manchester

Opis stanowiska

Oferowana praca dla 2 osob, ktore będa pracować razem i dzielic obowiązki przy opiece nad 2 starszymi osobami. Obowiązki to pomoc pomocą w czynnościach codziennych tj.: ścielenie łóżka, ubieranie się, jedzenie, mycie itp., drobne prace porządkowe.

Wymagania

Preferowane doświadczenie w opiece, dobra znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność,prawo jazdy. Praca od konca marca.

Oferujemy

Praca stała na pełny etat. Wynagrodzenie min. 250 funtów netto tygodniowo dla kążdej z osób, Pracodawca gwarantuje tez bezpłatne zamieszaknie i samochód. jest to idealna oferta dla małzeństwa lub 2 znajomych osób.