Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Opiekun osób starszych

Work Express Sp.zo.o.
Niemcy
praca stacjonarna
6127 dni temu

Ogłoszenie numer: 37445, z dnia 2007-12-10

Work Express jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego. Firma prowadzi rekrutacje w Polsce do pracy stałej, tymczasowej i za granicę, posiada odpowiednie certyfikaty które pozwalają jej na świadczenie danych usług

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: Niemcy, nr ref. O/N/Owi

Opis stanowiska

Praca polega na opiece nad osobą starszą

Wymagania

*min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego * doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Oferujemy

* Zapewnione jest zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu pracy. * Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - min. 900 euro netto miesięcznie * Umowa o pracę podpisywana jest w Polsce z firmą Work Express, która zajmuje się także wszelkimi rozliczeniami.- praca legalna, ubezpieczenie *NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW