Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekun Osób Starszych / Community Worker

Prowork
Wielka Brytania, Bournemouth/poludniowa Anglia
praca stacjonarna
6651 dni temu

Ogłoszenie numer: 20520, z dnia 2006-05-31

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Bournemouth/poludniowa Anglia

Opis stanowiska

Praca polega na odwiedzaniu pacjentów w ich domach w obrębie jednego miasta. Obowiązki: indywidualna, codzienna opieka nad osobami starszymi (pomoc w codziennych czynnościach jak pościelenie łóżka, ubieranie się, jedzenie, mycie itp.), drobne prace porządkowe, udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa. Obecnie dostępne stanowiska - południe Anglii.

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (rowniez nad członkami własnej rodziny), dobra znajomość języka angielskiego, PRAWO JAZDY, dodatkowym atutem jest posiadanie wlasnego samochodu (pracodawca oferuje ryczalt na paliwo), ewentualnie istneije mozliwosc korzystania ze skutera.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: pełny etat, kontrakt roczny, rozpoczęcie pracyczerwiec br. Wynagrodzenie: 7.00 -9.00 funtow/godz brutto. + możliwość nadgodzin Zamieszkanie: niezależne, zapewnione przez pracodawcę ok.60 funtów/tydzień.