Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekun Osób Starszych / Community Worker

Prowork
Wielka Brytania, Kent
praca stacjonarna
6662 dni temu

Ogłoszenie numer: 19491, z dnia 2006-04-20

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Kent

Opis stanowiska

Praca polega na odwiedzaniu pacjentów w ich domach w obrębie jednego miasta. Obowiązki: indywidualna, codzienna opieka nad osobami starszymi (pomoc w codziennych czynnościach jak pościelenie łóżka, ubieranie się, jedzenie, mycie itp.), drobne prace porządkowe, udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa.

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (rowniez nad członkami własnej rodziny), znajomość języka angielskiego, PRAWO JAZDY (potrzebne przy dojazdach do pacjentów samochodem).

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: pełny etat, kontrakt roczny. Wynagrodzenie: 6,50 - 7.00 funta/godz brutto. + możliwość nadgodzin Zamieszkanie: niezależne, zapewnione przez pracodawcę ok.60 funtów/tydzień. Pracodawca zapewnia samochod Rozpoczecie pracy - od zaraz