Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekun Osób Starszych/care Assistant

Prowork
Wielka Brytania, Leeds
praca stacjonarna
7015 dni temu

Ogłoszenie numer: 12199, z dnia 2005-06-01

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Leeds

Opis stanowiska

Miejsce pracy: dom opieki nad osobami starszymi w Leeds, Anglia Obowiązki: codzienna opieka nad osobami (wszystkie aspekty), pomoc w ogólnym utrzymywaniu porządku na terenie domu.

Wymagania

dobry angielski, chęć do pracy

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała; rekrutacja prowadzona jest regularnie przez cały rok w miarę wolnych miejsc pracy. Wynagrodzenie: 5.36 funta/godz brutto, zagwarantowane 37.5 godzin pracy tygodniowo, możliwość nadgodzin, subsydiowane koszty zakwaterowania i wyżywienia.