Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekun Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

Mackenzie Consulting Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6764 dni temu

Ogłoszenie numer: 17191, z dnia 2006-01-09

Mackenzie Consulting jest firmą zajmującą się, między innymi, wyszukiwaniem odpowiednich miejsc pracy dla osób z Polski, zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wielkiej Brytanii. Od naszych kandydatów nie pobieramy żadnych opłat (pod żadną postacią).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Praca w ośrodkach dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, w których sprawuje się 24-godzinną opiekę nad rezydentami (praca na zmiany). Do obowiązków wykonywanych na tym stanowisku należy spędzanie czasu z podopiecznymi i troska o ich dobre samopoczucie. Zalicza się do nich także towarzyszenie im przy codziennych czynnościach oraz zajęciach rekreacyjnych takich jak: jazda konna, garncarstwo, żeglarstwo czy muzyka, jak też pomoc w utrzymywaniu higieny osobistej.

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Mile widziane wykształcenie na kierunkach takich jak: Pedagogika, Psychologia oraz na kierunkach medycznych Empatia oraz wysoka kultura osobista Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Pracodawca oferuje: Legalną pracę i zatrudnienie na okres 12/24 miesięcy Wynagrodzenie za godzinę od ₤6.15 do ₤7.17 brutto Podróż opłaconą przez pracodawcę Zapewnione miejsce zakwaterowania Rozwój zawodowy - możliwość awansu Możliwość uczestnictwa w kursach zawodowych opłacanych przez pracodawcę Pracę dającą satysfakcję