Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opiekun osób niepełnosprawnych/Chippenham/Anglia

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6539 dni temu

Ogłoszenie numer: 22597, z dnia 2006-08-21

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Pracodawca: Dom opieki nad dorosłymi osobami, niepełnosprawnymi umysłowo i z zaburzeniami psychicznymi.

Wymagania

preferowane doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność, pomysłowość; mile widziane wykształcenie o profilu pedagogicznym, psychologicznym itp.; Obowiązki: Opiekunowie zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad osobami niepełnosprawnymi, pomocą w codziennych czynnościach m.in.: ścielenie łóżka, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp., drobne prace porządkowe. Bardzo ważnym elementem pracy jest udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (około 40 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt zakwaterowania około 65.00 funtów/tyg. Wynagrodzenie: 5.35 funta brutto/godz. Data rozpoczęcia: wrzesień 2006