Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
OPIEKUN/OPIEKUNKA

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Niemcy, Bremen
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 42596, z dnia 2008-04-10

Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. (nr rej.:1428/3)zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Niemcy, Bremen

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona w charakterze opiekunki/opiekuna odpowedzilana będzie za: - udzielanie pomocy opiekowanemu/pomoc przy spożywaniu posiłków, kąpiel, itp.

Wymagania

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i/lub niepełnosprawnymi - odpowiedzialność, rzetelność, sumienność - komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie: około 1200 Euro/netto/miesiąc - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie