Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 30750, z dnia 2007-06-25

Jesteśmy firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną, wie dokładnie jakie są Twoje oczekiwania względem firmy zajmującej sie pośrednictwem pracy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego i pewnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Nie pobieramy żadnych opłat (Certyfikat MGiP nr 3630/1b).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Praca w domach spokojnej starości, w których sprawuje się 24-godzinną opiekę nad rezydentami (praca na zmiany). Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie opieka nad osobami starszymi - zarówno ta natury fizycznej (czyli np. pomoc w utrzymywaniu higieny osobistej) jak i wszelkiego rodzaju wsparcie emocjonalne

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego • Doświadczenie w pracy z osobą starszą bądz chorą (liczy sie również opieka nad członkiem rodziny) • Mile widziane wykształcenie na kierunkach takich, jak: Fizjoterapia, Rehabilitacja Pedagogika, Psychologia oraz na kierunkach medycznych

Oferujemy

• Legalną pracę i zatrudnienie na okres min. 6 miesięcy • Zapewnione miejsce zakwaterowania • Rozwój zawodowy - możliwość awansu