Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opieka Nad Osobami Starszymi(care Assistant)

Prowork
Wielka Brytania, Anglia
praca stacjonarna
6906 dni temu

Ogłoszenie numer: 13744, z dnia 2005-10-21

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia

Opis stanowiska

Pracodawca: Organizacja zajmująca się sprawowaniem opieki nad osobami niepełnosprawnymi fizycznie i z zaburzeniami psychicznymi. Pacjenci mieszkają w niezależnych apartamentach zlokalizowanych w jednym budynku z zapleczem ułatwiającym odpowiednią opiekę medyczną. Miejsce pracy: Wielka Brytania, Blackburn with Darwen (hr.Lancashire, okolice Manchesteru) Obowiązki: Opiekunowie zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad pacjentami, pomocą w czynnościach codziennych tj.: gotowanie, ścielenie łóżka, ubieranie się, jedzenie, mycie itp., drobne prace porządkowe. Bardzo ważnym elementem pracy jest udzielanie wsparcia psychicznego, zachęcanie do aktywności w życiu społecznym (wyjścia do kina, teatru, na basen), rozmowa, pomoc w kontaktach i współpraca z lekarzami itp.

Wymagania

Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece, dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego, aktywność,samodzielność, pomysłowość; mile widziane wykształcenie o profilu pedagogicznym, psychologicznym itp.;

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: praca w systemie zmianowym (3dni pracy+ 4dni wolne/tydzień w następnym tygodniu na przemian 4dni pracy/3 dni wolne), możliwość pracy w nadgodzinach oraz nocne dyżury (dodatkowo płatne), zagwarantowane szkolenie i kursy, praca w grupach 3,4 osob. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w oddzielnym, wynajętym dla pracowników domu, ok.50 funtów/tydzień Wynagrodzenie: ok. 5.41-5.73 funtów/godz. oraz 19 funtów/dyżur nocny. Okres zatrudnienia: praca stała (kontrakt), od listopada 2005 UWAGA: Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą odbędzie się 27 października 2005 w Warszawie.