Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Opieka Nad Osobami Chorymi/support Worker

Prowork
Wielka Brytania, Llandbedr
praca stacjonarna
6873 dni temu

Ogłoszenie numer: 13745, z dnia 2005-10-21

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Llandbedr

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Ośrodek (szpital), Wielka Brytania, Llandbedr Court Obowiązki: Opieka nad osobami z zaburzeniami natury psychicznej; pomoc w stworzeniu im optymalnych warunków do rozwoju; pomoc w czynnościach codziennych; zachęcanie pacjentów do samodzielnego funkcjonowania i podejmowania decyzji; zgłaszanie wszelkich zmian o stanie chorego itp.

Wymagania

Wymagania: Doświadczenie w opiece jest wskazane, ale nie jest warunkiem koniecznym; wykształcenie o profilu pedagogicznym, psychologicznym lub medycznym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: Praca stała(kontrakt), pełny etat: 37,5h/tydzień; zagwarantowane szkolenia i kursy. Zamieszkanie: Zapewnione przez pracodawcę, ok.50 funtów/tydzień Wynagrodzenie: 5.90 funta brutto/godz.; 11,500 funtów brutto/rok + możliwość pracy w nadgodzinach (płatne dodatkowo) Okres zatrudnienia: od listopada 2005; rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą odbędą się w Warszawie ok.27/28 października.