Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Opieka nad dziećmi-niemcy

Prowork
Niemcy, Cały Kraj
praca stacjonarna
6950 dni temu

Ogłoszenie numer: 12527, z dnia 2005-07-06

Prowork

Firma Prowork działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla młodych osób z naszego kraju do Europy i USA. W wybranych krajach współpracujemy z kilkunastoma biurami Au Pair, które przedstawiają nam oferty sprawdzonych rodzin oraz sprawują opiekę w trakcie pobytu Au Pair w rodzinie za granicą. Prowork jest członkiem International Au Pair Association (IAPA). Stowarzyszenie to skupia ponad sto profesjonalnych organizacji z całego świata zajmujących się Programem Au Pair i wymianą kulturalną dla młodzieży. Wszystkie organizacje stowarzyszone w IAPA są zobowiązane do oferowania swoich usług zgodnie z obowiązującym prawem i kodeksem postępowania ustalonym przez stowarzyszenie. Więcej informacji dot. IAPA na stronie internetowej www.iapa.org

Miejsce pracy: Niemcy, Cały Kraj

Opis stanowiska

Współpracujemy z wieloma renomowanymi agencjami w Niemczech i oferujemy rodziny z całego kraju m.in. z Berlina, Frankfurtu, Hamburga, Kolonii, Bonn, Freiburga, Monachium. Istnieje możliwość wybrania określonego rejonu oraz znalezienie 2 lub więcej rodzin w tym samym rejonie (dla osób znajomych oferujemy możliwość znalezienia rodziny w tym samym rejonie). Długość pobytu: 6-12 miesięcy. Obowiązki: opieka nad dziećmi (zabawa, karmienie, odprowadzanie do szkoły, pomoc w odrabianiu lekcji, kąpiel); 2-3 wieczory tygodniowo babysitting; pomoc w lekkich obowiązkach domowych (prasowanie, odkurzanie, porządkowanie pokoju dzieci, pomoc w przygotowaniu wspólnych z rodziną posiłków); rzetelne wykonywanie wszystkich obowiązków zgodnie z harmonogramem ustalonym z goszczącą rodziną (30 godzin/tygodniowo)

Wymagania

wiek 18-25 lat, znajomość j. niemieckiego. Istnieje również możliwość wyjazdu dla osób posługujących się b. dobrze j. angielskim; doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Oferujemy

Goszcząca rodzina z Niemiec zapewnia dla Au Pair: zakwaterowanie (własny pokój), wyżywienie, ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych), dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód, kieszonkowe w wysokości 205 EURO miesięcznie, płatny urlop 4 tygodnie/rok. Całkowita opłata za znalezienie rodziny i pomoc przy zorganizowaniu wyjazdu wynosi: pobyty na okres 9-12 miesięcy-750 złotych.