Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Operator Żurawia

PCH Workforce sp. z o.o.
Holandia
praca stacjonarna
5998 dni temu

Ogłoszenie numer: 40101, z dnia 2008-02-14

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą swoje przedstawicielstwo w Holandii. Aktualnie dla naszych klientów w branży portowej i budowlanej poszukujemy:

Miejsce pracy: Holandia

Nr Ref.: OP / Z / 08

Opis stanowiska

Operator żurawia (2 rodzaje) budowlanego lub kontenerowego w porcie.

Wymagania

- uprawnienia do obsługi dźwigów / żurawi - dokładność i pracyzja w wykonywaniu obowiązków - doświadczenie w branży (udokumentowane) - znajomość języka ang./niem. w stopniu komunikatywnym - gotowość do wyjazdu za granicę i odbycia przedmiotowych szkoleń

Oferujemy

- legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami - 3 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia - wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym - zwrot kosztów przejazdu do Holandii - pomoc w załatwieniu formalności rejestracyjnych w Holandii - organizację transportu do i z pracy lub ryczałt za używanie własnego środka lokomocji - 6 dniowy tydz. pracy (10 h dziennie)