Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Operator wozka widlowego/ pracownik magazynu

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania, Skelmersdale
praca stacjonarna
6210 dni temu

Ogłoszenie numer: 31430, z dnia 2007-07-16

Posiadamy oferty pracy w Wielkiej Brytanii na stanowiskach technicznych- spawacze, monterzy, operatorzy maszyn. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (058) 781 93 45. Nie pobieramy zadnych oplat.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Skelmersdale

Nr Ref.: FLT07

Opis stanowiska

Praca dla osob z doswiadczeniem w obsludze wozkow widlowych i pracach magazynowych. 8-miesieczny kontrat agencyjny z mozliwoscia bezposredniego zatrudnienia przez pracodawce- firma logistyczna. Praca w systemie zmianowym

Wymagania

Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego Doswiadczenie w pracy magazynowej Doswiadczenie w obsludze wozkow widlowych, mile widziane uprawnienia Dobre kondycja fizyczna Dyspozycyjnosc do wyjazdu na poczatku lipca

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki i warunki zatrudnienia Mozliwosc nadgodzin